ShowbizSport

Gruaja e ish-lojtarit të Dinamo Bucurestit, nuk e përmban dot inatin në stadium

Përveç ndeshjes, ajo që ra më tepër në sy ishte reagimi i veçantë i gruas së ish-lojtarit të Dinamo Bucurestit, Andreea Hanca.
Featured image of article: Gruaja e ish-lojtarit të Dinamo Bucurestit, nuk e përmban dot inatin në stadium

POLANDË – Pas fitimit të derbit kundër skuadrës së Wislës,  Cracovia nuk mundi të fitonte këtë të dielë ndaj skuadrës së Gornik, duke e mbyllur ndeshjen me barazimin 1 me 1.

Me këtë barazim, Cracovia humbi mundësinë për të dalë në krye të renditjes.

Por përveç ndeshjes, ajo që ra më tepër në sy ishte reagimi i veçantë i gruas së ish-lojtarit të Dinamo Bucurestit, Andreea Hanca.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo nuk arriti të kontrrollonte dot momentet e shpërthimit të nervave, dhe u filmua nga kamerat duke bërtitur e irrituar në stadium.

Kur e kuptoi se kamerat e stadiumit ishin të fokusuara tek fytyra e saj, bukuroshja u përpoq ta rregullonte situatën duke i dhënë kamerave një të buzëqeshur.

Burimi:The Sun

E.C/Dosja.al

Shto Koment