Politike

Grida Duma vë afate: Marrëveshja me aleatët është gati për 2-3 ditë, nuk ka asnjë ngecje në PD

E ftuar në “Open”, Duma tha se nuk ka asnjë ngecje mes Partisë Demokratike dhe aleatëve nuk ka asnjë ngecje dhe se fryma është mjaft pozitive.
Featured image of article: Grida Duma vë afate: Marrëveshja me aleatët është gati për 2-3 ditë, nuk ka asnjë ngecje në PD Grida Duma

TIRANË– Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka deklaruar se për dy ose tre ditët në vijim Partia Demokratike do të ketë gati marrëveshjen edhe me dy aleatët e tjerë, Fatmir Mediun e Shpëtim Idrizin.

E ftuar në “Open”, Duma tha se nuk ka asnjë ngecje mes Partisë Demokratike dhe aleatëve nuk ka asnjë ngecje dhe se fryma është mjaft pozitive.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jemi në një frymë shumë pozitive. Negociatat po vazhdojnë dhe nuk ka asnjë ngecje. Kanë mbëtur për tu bërë llogaritjet e fundit. Kam vënë re brenda selisë se fryma është pozitive dhe se marrëveshja është gati për 2-3 ditë,”- tha Duma.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment