Politike

FOTO-LAJM: Grida Duma dhe Ervin Salianji darkë në Golem, paparazzi i filmon ndërsa mediat flasin për bashkëjetesë

Të dy kanë vendosur që të shkojnë në Durrës për të shijuar një darkë nën shoqërinë e miqëve të përbashkët dhe të darkojnë pranë një restoranti në zonën e Golemit.
Featured image of article: FOTO-LAJM: Grida Duma dhe Ervin Salianji darkë në Golem, paparazzi i filmon ndërsa mediat flasin për bashkëjetesë Grida Duma dhe Ervin Salianji

DURRËS– Ish-deputetët e PD-së, Grida Duma dhe Ervin Salianji kanë vendosur që të shkëputen nga kryeqyteti për këtë të dielë.

Të dy kanë vendosur që të shkojnë në Durrës për të shijuar një darkë nën shoqërinë e miqëve të përbashkët dhe të darkojnë pranë një restoranti në zonën e Golemit.

Grida Duma dhe Ervin Salianji

Mesa duket ish-deputetja nga Durrësi nuk qëndron dot larg për shumë gjatë qytetit të saj, saqë ka vendosur që edhe ditën e saj të pushimit të kalojë atje. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë në media, kohët e fundit është aluduar se të dy janë në një marrëdhënie së bashku, madje se kanë nisur edhe bashkëjetesën. Megjithatë deri më tani asnjë prej tyre nuk i ka konfirmuar fjalët që qarkullojnë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment