Horoskopi

“Gremina e mbingarkesës duhet pastruar”, këshilla&paralajmërime, njihuni me parashikimin e yjeve për sot (HOROSKOPI)

Njihuni me parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 22 nëntor 2020
Featured image of article: “Gremina e mbingarkesës duhet pastruar”, këshilla&paralajmërime, njihuni me parashikimin e yjeve për sot (HOROSKOPI) Horoskopi

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehatie, në një gamë të gjerë skenarësh.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Autoriteti kërkon qetësi. Një prani e palëvizshme çliron forcë, por gjithashtu kërkon fuqi.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Kontrolli duhet të mundësohet nga ana juaj. Para se të merreni me punë të tjera intensive apo edhe njerëz të zënë, merrni parasysh vlerën e të mos lëvizurit fare.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Ju keni qenë një dëgjues i shkëlqyeshëm. Tani, do të jeni në anën tjetër të asaj përvoje, duke kuptuar se çfarë vlere u sjell kjo zemrave të lodhura.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Gremina e mbingarkesës nuk është një zonë shumë e pastruar. Ka ardhur koha për të ngushtuar fokusin tuaj në disa çështje më të rëndësishme.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Zgjidh një objektiv për ta shtypur dhe për ta bërë atë të vogël, jo shumë larg nga vendi ku jeni tani. Jeni ende duke eksploruar idetë tuaja dhe nuk keni nevojë për asnjë kontribut tani.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Sapo të ndjeni se dikush po përpiqet t’ju detyrojë të bëni diçka, instinkti juaj i parë do të jetë rebelimi. Refuzoni të kontrolloheni nga të tjerët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Edhe me sfidat e distancimit shoqëror, ju gjeni një mënyrë për t’u lidhur me njerëz të rinj apo edhe për të bërë miq të rinj.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Kjo epokë e re është e ngjashme nga shumë të tjerë, nga e cila ndikoheni, ndërsa bëni atë që ju vjen natyrshëm: ndiqni interesat tuaja dhe ndani procesin tuaj.

 

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Projekti juaj do të financohet në janar. Peshorja dhe Binjakët ju duan. Kafshët që ju tërheqin më shumë janë grabitqarët. Çfarë do të thotë kjo për ju?Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
Dita do të përputhet me të menduarit për jetën, vdekjen dhe çështjet e transformimit. Në shumë histori jetoni nga ndjesia e rilindjes.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Qielli po shkakton të njëjtin afat të zakonshëm. Sidoqoftë, është e paqartë nëse dita në vazhdim është diçka e parashikueshme për ju.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment