AktualitetPolitike

Greg Rama e merr me sportivitet, ‘zbardh’ e-mailet pasi mundi Covid-19: Uroj të jeni pozitivë e të dilni negativë

Në një Instastory ai ka postuar një foto ku lexohet se shpreson që njerëzit të kenë qëndruar pozitiv këto kohë por në testin për Covid-19 të kenë dalë negativ.
Featured image of article: Greg Rama e merr me sportivitet, ‘zbardh’ e-mailet pasi mundi Covid-19: Uroj të jeni pozitivë e të dilni negativë Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama.

TIRANË – Djali i madh i Kryeministrit Edi Rama, Gregu një ditë pas shërimit nga Covid-19 zgjedhur që të jap një mesazh për të gjithë ndjekësit. Në një Instastory ai ka postuar një foto ku lexohet se shpreson që njerëzit të kenë qëndruar pozitiv këto kohë por në testin për Covid-19 të kenë dalë negativ.

“Shpresoj që të keni qëndruar pozitiv dhe të jeni testuar negativ” lexohet në storyn e tij, ku dhe ka ‘zbardhur’ e-mailet në këkohë kohë Covid-19.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Instastory i Greg Rames

Lajmin për infektimin me Covid-19 Gregu e dha në datën 17 nëntor po nëpërmjet Instagramit ku falenderoi të gjithë mbështetësit që ishin shqetësuar për të dhe të gjithë doktorët dhe infermierët që u kujdesën për të.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment