Aktualitet

I thotë të gjitha pa fjalë! Greg Rama dedikim Matilda Makoçit e Aneta Ramës për 8 mars

FOTO
Ai ka zgjedhur që të publikojë një foto kur Makoçi ka qenë e re dhe ka shkruar thjesht emrin e saj dhe një zemër.
Featured image of article: I thotë të gjitha pa fjalë! Greg Rama dedikim Matilda Makoçit e Aneta Ramës për 8 mars Greg Rama, djali i Kryeministrit

TIRANË- Greg Rama djali i kryeministrit Edi Rama, nuk ka harruar sot që në festën e 8 Marsit të urojë mamanë e tij dhe gjyshen. Më anë të disa postimeve në Instagram, Gregu ka uruar me një foto të veçantë aktoren e njohur Matilda Makoçi

Ai ka zgjedhur që të publikojë një foto kur Makoçi ka qenë e re dhe ka shkruar thjesht emrin e saj dhe një zemër. Të njëjtën gjë ka bërë dhe me gjyshen e tij, Aneta Rama, ku ka publikuar një foto të dorës së saj dhe mbi shkrimin Neta dhe një zemër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimet e Greg Ramës

Ky ka qenë urimi i Gregut i cili ka vendosur të mos shkruajë asgjë më tepër në këto foto, por që mesazhi sigurisht është i qartë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment