Virale

“Gratë më ikin vetëm prej shtëpisë”, Ardi Daullxhiu s’lë të qetë Ramën: Të lutem, të lutem, vetëm ti mund të më ndihmosh…(VD)

Thirrja e Ardi Daullxhiut për Ramën, i kërkon të bëjë shtesë për shtëpinë.
Featured image of article: “Gratë më ikin vetëm prej shtëpisë”, Ardi Daullxhiu s’lë të qetë Ramën: Të lutem, të lutem, vetëm ti mund të më ndihmosh…(VD)

Tiranë-  Ai njihet nga të gjithë  si “i mjeri më i famshëm” në Shqipëri dhe dhe fjalën e kemi për Ardi Daullxhiun.

Ai së fundmi në studion  ” Zonë e Lirë”,  i ka bërë një apel publik kryeministrit Edi Rama, ndërsa ka treguar pamjet nga shtëpia e tij.

Ai i kërkon kryeministrit Edi Rama që ta lejojë që të bëjë atë shtesën tek shtëpia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Z. Kryeministër Edi Rama. Vetëm ti mund të më ndihmosh me këtë hall. Të lutëm vë dorën në zemër për mua, në rrjetet sociale s’më ke kthyer përgjigje. Të lutem, të lutem shumë. Dua të bëj atë shtesën tek shtëpia, ose një shtëpi si të duash ti. Hajde në shtëpinë time, shiko gjendjen ku jam dhe do më japësh të drejtë. Kryeministër vetëm ti mund të më ndihmosh”, tha Ardi Daullxhiu ndër të tjera.

J.V/Dosja.al

Shto Koment