Showbiz

Graciano Tagani: Më ngjiten pas femrat e përdala, nuk jam i bukur

I ngacmuar nga Manushi, se ata që e pëlqejnë balerinin janë “budallaçka dhe të çmendura”, Graciano tha se janë thjesht të përdala.
Featured image of article: Graciano Tagani: Më ngjiten pas femrat e përdala, nuk jam i bukur Graciano Tagani

TIRANË– Balerini Graciano Tagani ka deklaruar se atij i ngjiten pas femrat e përdala. Teksa ishte i pranishëm në rubrikën “Trotuar”, Tagani, teksa po fliste në lidhje me temën nëse është më mirë të jesh i bukur apo i zgjuar, u shpreh se te ai nuk shohin bukuri.

I ngacmuar nga Manushi, se ata që e pëlqejnë balerinin janë “budallaçka dhe të çmendura”, Graciano tha se janë thjesht të përdala.

Pjesë nga biseda

Edi Manushi: A je i bukur

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Graciano Tagani: Jo nuk jam, nëse më marrin për të bukur nuk e di ku e shikojnë këtë bukurinë.

Edi Manushi: Si janë ato që të pëlqejnë ty, të çmendura, budallaçka, çfarë të them.

Graciano Togani: Të përdala, të përdala Manush.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment