Virale

“Grabitje” live tek ish-Sheratoni, gallata e gazetarëve: Autorët, Bisha, Kingu e Daja… (VIDEO)

TIRANË- Grabitja në Rinas dhe ndryshimi i versioneve disa herë rresht nga policia dhe prokuroria, ka sjellë edhe humor tek gazetarët e kronikës të cilët mbulojnë këto ngjarje.

Gazetarja e “Top Channel”, Anila Hoxha, ka publikuar një video në faqen e saj të Facebook, ku gazetari Arsen Rusta ka stimuluar një “grabitje”.

Ja ç’shkruan Hoxha:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Grabitje live tek ish Sheratoni.
Ne mes te Tiranes. Ne mes te dites !
Zbulohen autoret, Arseni (Bisha) , une , Andi ( Kingu) dhe Xhevi ( Daja). I pesti , eshte deshmitar i drejtesise ( Mali ) . Ndersa i gjashti ( Elefanti) , eshte ai qe nuk ka per tu kapur ndonjehere.
Cash group !
Per grabitjen falenderojme kostumografine, sallon bukurie “Pipa” dhe bar kafe “Shtata” per wi -fi Vijon…..

Për më shumë ndiqni videon

(f.g/dosja.al)

Shto Koment