Aktualitet

Grabitja e kambistit në Sarandë, policia jep detajet e para: 1 person ka shtyrë Didanin në hyrje të pallatit 

Sipas njoftimit, Didanin e ka shtyrë një person në hyrje të pallatit, si dhe më pas i ka marrë shumën prej 5 milion lekësh.  
Featured image of article: Grabitja e kambistit në Sarandë, policia jep detajet e para: 1 person ka shtyrë Didanin në hyrje të pallatit  Ibrahim Didani

SARANDË- Policia ka dhënë inforacionet e para mbi grabitjen e kambistit, Ibrahim Didanit. Sipas njoftimit, Didanin e ka shtyrë një person në hyrje të pallatit, si dhe më pas i ka marrë shumën prej 5 milion lekësh.  

Sarandë/Informacion paraprak

Me datë 07.05.2021, rreth orës 19:45, në lagjen nr.4, Sarandë, 1 person ende i paidentifikuar, në hyrje të një pallati ka shtyrë shtetasin I. D., rreth 60 vjeç dhe i ka marrë një shumë parash.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga ana e Policisë po bëhet krehja e zonës, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorin.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme rreth orës 20:20, ku tre të rinj, kanë goditur dhe i kanë marrë 5 milion lekë Ibrahim Didanit.   

(I.A/dosja.al)

Shto Koment