Aktualitet

Grabitja e argjendarisë së kunatit të Bashkim Finos në Librazhd/ Policia: Vjedhja ndodhi pa thyerje (FOTO)

Policia ka njoftuat se vjedhja ndodhi pa thyerje.
Featured image of article: Grabitja e argjendarisë së kunatit të Bashkim Finos në Librazhd/ Policia: Vjedhja ndodhi pa thyerje (FOTO) Foto nga argjendaria në Librazhd.

Librazhd- Policia e Librazhdit ka dhënë informacion për grabitjen e argjendarisë së Skënder Xhanit, kunatit të Bashkim Fino, ngjatje kjo që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm. Policia njofton se argjendaria është vjedhur pas asnjë thyerje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Informacion paraprak
Gjatë natës, në qytetin e Librazhdit , është vjedhur pa thyerje një argjendari, në pronësi të shtetasit S.Xh., 64 vjeç, banues ne Librazhd. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

J.V/Dosja.al

Shto Koment