Aktualitet

Grabitet banesa në Peqin, zonja e shtëpisë përballet me autorët e armatosur

Featured image of article: Grabitet banesa në Peqin, zonja e shtëpisë përballet me autorët e armatosur

PEQIN– Një banesë është tentuar të grabitet në Peqin. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Lolaj, në banesa ndodhet pranë rrugës nacionale Elbasan-Peqin. Mësohet se e zonja e shtëpisë është përballur me autorët e armatosur.

Ata nuk kanë mundur të kryejnë grabitjen sepse e zonja e shtepisë ka thirrur menjëherë për ndihmë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur kërkimet për  identifikimin dhe kapjen e autorëve.

(A.B)./Dosja.al

Shto Koment