Sport

“Gol” edhe jashtë fushe, Milot Rashica dhe Belkiz japin lajmin e madh

Partnerja e sulmuesit është në muajt e parë të pritjes së ëmbel. Ende nuk dihet gjinia e fëmijës por sigurisht do bëhet me dije në javët në vijim.
Featured image of article: “Gol” edhe jashtë fushe, Milot Rashica dhe Belkiz japin lajmin e madh Milot Rashica dhe Belkiz

GJERMANI-Nëse në fushën e blertë,Milot Rashica nuk po kalon një moment të mirë te skuadra e Werder Bremen e kundërta po ndodh jashtë futbollit. Në fund të muajit shkurt disa media raportuan se Belkiz, bashkëshortja e futbollistit është në pritje të ëmbël bazuar në disa fotografi.

Partnerja e sulmuesit është në muajt e parë të pritjes së ëmbel. Ende nuk dihet gjinia e fëmijës por sigurisht do bëhet me dije në javët në vijim. Kujtojmë se vitin e kaluar Belkiz dhe Miloti mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tian.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment