Rajoni

Shkelma, goditje dhe kapje për flokësh, sherr masiv mes vajzash shqiptare tek parkingu i qendrës tregtare

Sherr masiv mes vajzash në Prishtinë.
Featured image of article: Shkelma, goditje dhe kapje për flokësh, sherr masiv mes vajzash shqiptare tek parkingu i qendrës tregtare Foto nga sherri

Kosovë-Një rrahje me kapje flokësh, të shara dhe goditje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme mes disa vajzave në lagjen Veternik të Prishtinës.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme për disa minuta vajzat sulmojnë njëra-tjetrën në një nga parkingjet e një qendre tregtare në kryeqyetet. Madje njërën prej tyre e dhunojnë shumë. Nuk dihen ende arsyet e kësaj ngjarje por tashmë kjo video është bërë virale në rrjet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment