Showbiz

Goditet sërish nga i dashuri? E nxirë dhe me dëmtime në fytyrë, Rihanna alarmon fansat

Paparacët arritën të kapnin disa foto të Rihannës në makinë, ku ajo shfaqej e nxirë dhe me dëmtime të vogla në fytyrë, pranë një restoranti në Los Angeles.
Featured image of article: Goditet sërish nga i dashuri? E nxirë dhe me dëmtime në fytyrë, Rihanna alarmon fansat Rihanna

SHBA– Këngëtarja Rihanna së fundmi është përfshirë në një aksident rrugor aty ku ka dalë me disa dëmtime të mëdha në trup dhe fytyrë.

Paparacët arritën të kapnin disa foto të Rihannës në makinë, ku ajo shfaqej e nxirë dhe me dëmtime të vogla në fytyrë, pranë një restoranti në Los Angeles.

Pas këtyre pamjeve fansat e këngëtares u alarmuan ,derisa përfaqësuesi i saj dha një deklaratë për revistën People.

Rihanna është plotësisht mirë tani, por ajo rrëshkiti me një scooter elektrik javën e kaluar dhe ka disa shenja në fytyrë dhe në ballë”, tha përfaqësuesi i këngëtares.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ai shtoi:“Fatmirësisht nuk pati dëmtime të mëdha dhe ajo po shërohet shpejt.”

Kjo deklaratë erdhi pas “sugjerimeve” nga shumë media se Rihanna ishte përfshirë në një zënkë fizike me ndonjë ish të dashur, ashtu siç ka ndodhur vite më parë me Chris Brown.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment