Showbiz

Gjyshja më seksi në trojet shqiptare, njihuni me mamanë e këngëtares Argjentina Ramosaj (FOTO)

Argjentina Ramosaj njihet si një ndër këngëtaret më bukuroshe të Kosovës, por nuk paskemi njohur nënën e saj!

KOSOVË– Këngëtarja, Argjentina Ramosaj është një ndër bukuroshet e ekranit që qëndron gjithmonë e rezervuar dhe ka zgjedhur përpos karrierës, t’i përkushtohet familjes së saj. Ajo ndan shpesh udhëtime me djalin e saj dhe bashkëshortin, por nënën e saj nuk e kishim njohur, dhe mund ta cilësojmë si gjyshen më të bukur të trojeve shqiptare.

Suzana Mushkolaj, me profesion inxhiniere, duket në superformë, si të ishtë një vajzë e re. Me flokët brune, dhe një trup me linja, nëna e Argjentina Ramosajt e cila ka pasion fotografinë, ka rrëmbyer vëmendjen per bukurine e saj.

(R.L/Dosja.al)

Një Koment në “Gjyshja më seksi në trojet shqiptare, njihuni me mamanë e këngëtares Argjentina Ramosaj (FOTO)

Shto Koment