Showbiz

Gjyshërit e Ledrit ishin më të lumturit që reperi do bëhej baba! Sara ndan videon e tyre, të moshuarit e mbushën shtëpinë plot me pjata të…

Sara ka treguar se sapo ata kanë mësuar lajmin ata kanë thyer pjatat e shtëpisë dhe ajo ka ndarë një video nga ky moment.
Featured image of article: Gjyshërit e Ledrit ishin më të lumturit që reperi do bëhej baba! Sara ndan videon e tyre, të moshuarit e mbushën shtëpinë plot me pjata të… Ledri Vula

KOSOVË-Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha ditën e djeshme ndau me publikun detaje në lidhje me shtatzaninë e saj.

Ajo tregoi se në momentin e parë që mësoi se ishte në pritje të ëmbël gjëja që bëri ishte videocall me mikeshat duke i treguar rezultatin. Më pas ajo na ndarë me ndjekësit faktin se shtatzaninë e mësoi kur ishte në Gjermani e për shkak të pandemiës ka qëndruar dy muaj pa e takuar Ledrin. Mirëpo pjesa më e bukur ishte reagimi i gjyshërve të reperit kur mësuan se do të bëheshin stërgjyshër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sara ka treguar se sapo ata kanë mësuar lajmin ata kanë thyer pjatat e shtëpisë dhe ajo ka ndarë një video nga ky moment. Shihet se e gjithë dhoma është e mbushur me copëza pjatash, ndërkohë që gjyshi i Ledrit duket super i lumtur.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment