Showbiz

Gjysëm e zhveshur, modelja e njohur “çmend” rrjetin me fotot e nxehta nga kopshti

Këto foto si shumë herë të tjera kanë bërë që mijëra fansa ta ndjekin dhe ta komentojnë në rrjetet sociale.
Featured image of article: Gjysëm e zhveshur, modelja e njohur “çmend” rrjetin me fotot e nxehta nga kopshti Irlanda Bladwin

SHBA- Modelja e njohur Irland Bladwin njihet  për fotot e saj  të nxehta e provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar disa foto teje provokuese nag kopshti në shtëpinë e saj, ku shfaqet me një palë bikini të zeza që i nxjerrin në pah të gjithë format trupore e që nuk lënë shumë vend për imagjinatë.

Përveç bikinive të zeza, Bladëin nuk ka veshur asgjë tjetër, teksa mban  në duar një ujitëse për lulet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këto foto si shumë herë të tjera kanë bërë që mijëra fansa ta ndjekin dhe ta komentojnë në rrjetet sociale.

A.C/Dosja.al

Shto Koment