Showbiz

Me lëkurë leopardi dhe gjysmë e zhveshur mbi shtrat, Genta Ismajli provokon nga Turqia (FOTO)

Në pah ka nxjerrë këmbët dhe  gjoksin teksa shfaqet e veshur me  një palë bikini, në  print leopardi.
Featured image of article: Me lëkurë leopardi dhe gjysmë e zhveshur mbi shtrat, Genta Ismajli provokon nga Turqia (FOTO) Genta Ismajli

TURQI- Këngëtarja e njohur  shqiptare, Genta Ismajli është një nga personazhet më të dashur për publikun  shqiptar. Genta njihet për vokalin e saj të veçantë.

Këngëtarja pati një shkëputje nga rrjetet sociale, por mesa duket tani është rikthyer fuqishëm nga ku poston  një pjesë të momenteve më të bukura të jetës së saj.

Së fundmi përmes disa postimve në Instagram Genta është  shfqur teje provokuese dhe seksi e shtrirë mbi krevat, ndërsa ka treguar edhe vendodhjen, në Turqi ku po bë disa  ditë pushime ose po punon për ndonjë projekt të ri muzikor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në pah ka nxjerrë këmbët dhe  gjoksin teksa shfaqet e veshur me  një palë bikini, në  print leopardi.

A.C/Dosja.al

Shto Koment