Showbiz

Gjysëm e zhveshur dhe me kofshët e bëshme, Beatriks Ramosaj nuk i lë shumë vend imagjinatës me bikinit rozë(Foto)

Këtë  herë  përmes një postimi në rrjetet socilale, Betrix  tregon se është me pushime në Ibiza, e në foto shfaqet teje provokuese pranë pushinës..
Featured image of article: Gjysëm e zhveshur dhe me kofshët e bëshme, Beatriks Ramosaj nuk i lë shumë vend imagjinatës me bikinit rozë(Foto) Beatriks Ramosaj

IBIZA- Beatriks Ramosaj është një prej emrave më të njohur të shoëbizzit shqiptar që gjithmonë përflitet për jetën që bën.

Ajo është teje aktive në rrjetet sociale ku poston cdo moment nga jeta e saj duke i ndarë me ndjekësit e saj në Instagarm.

Këtë  herë  përmes një postimi në rrjetet socilale, Betrix  tregon se është me pushime në Ibiza, e në foto shfaqet teje provokuese pranë pushinës..

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E veshur me rrobat e banjos ngjyrë këngëtarja shfaqet teje prvokuese dhe seksi ku nuk i lë shumë vend imagjinatës.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment