Showbiz

‘Gjynah do përfundosh me ndonjë qeros me lekë’, Kejvina ka përgjigjen tipike për këtë koment

Kejvina di gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas largimit nga ‘Xing me Ermalin’.
Featured image of article: ‘Gjynah do përfundosh me ndonjë qeros me lekë’, Kejvina ka përgjigjen tipike për këtë koment Ish-velina e Xing-ut, Kejvina Kthella.

Ish-velina e Xing-ut, Kejvina tashmë është larguar nga Shqipëria dhe për disa kohë po shijon pauzën e saj me familjen, por vjen herë pas here në vëmendje me bisedat që zhvillon me ndjekësit në Instagram.

Në një bisedë pyetje-përgjigje, Kejvina ka marrë një koment ‘pikant’. Ajo ka drejtuar një pyetje për të gjithë fansat e saj: “Cila është frika juaj më e madhe?”

Por, kësaj pyetje interesante i ka ardhë dhe një përgjigje që uron për Kejvinën të mos përfundojë me ndonjë pasanik qeros.

“Që ti mund të përfundosh me ndonjë qeros me lekë, dhe është gjynah se je gjithë ajo femër”-shkruan ndjekësi në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë një përgjigje si të Kejvinës nuk do e kishte pritur askush.

“Por vetëm në qoftë se do të jetë MastroLindo”-i përgjigjet Kejvina, e cila di të thotë gjithmonë batuta spontane dhe tipike të sajat.

Komentet në postimin e Kejvina Kthellës.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment