Politike

Murrizi i drejtohet Ballës: Je super deputeti më i votuar! Dëgjova Ramën që tha se mandatin e do për Zahon, shkon i bën ftesë Lulit…

VIDEO
Murrizi iu drejtua ditën e sotme Taulant Ballës me termin 'super deputet'.
Featured image of article: Murrizi i drejtohet Ballës: Je super deputeti më i votuar! Dëgjova Ramën që tha se mandatin e do për Zahon, shkon i bën ftesë Lulit…

TIRANË– Myslym Murrizi iu drejtua ditën e sotme Taulant Ballës me termin ‘super deputet’. Kjo pasi, sipas Murrizit, Balla rezultoi deputeti më i votuar në zgjedhjet e 25 prillit. Mirëpo, nuk harroi të ‘thumonte’ Ramën, për të cilin tha se po i lutet Bashës që të bashkëqeverisin.


MURRIZI: Zoti Balla, meqë je super deputeti më i votuar ndër Shqiptarë. Gjatë fushatës dëgjova Ramën që tha se mandatin e tretë e dua për Zahon, tani shof që i bën ftesë Lulit për të qeverisë, tani e do për Zahon apo për Lulin, apo i konsideron si fëmijë të pandashëm. Kur ankoheni ju që kishin 92 numërues tuaj hajdutë, po ne 8 subjekte të tjera politike që morëm ca na latë ju, ca të themi? Asnjë pikë respekti nuk kam për PS, dhe kam thënë që nuk do e bashkoja mandatin me to që kur jam ulur këtu.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

SEANCA/ Rimblidhet Kuvendi 9 ditë pas zgjedhjeve, mungojnë Rama, Ruçi e Hajdari! Opozita parlamentare e “shqetësuar”, Gjuzi e Jenisheri: S’njohim zgjedhjet

(a.b)/dosja.al

2 Komente në “Murrizi i drejtohet Ballës: Je super deputeti më i votuar! Dëgjova Ramën që tha se mandatin e do për Zahon, shkon i bën ftesë Lulit…

  1. Majko dhe murizi do bashkohete kolacjoni majjte per te ardhmen dhe bashke me partine majta oershembull ne ish drejtoresha e doganës me diga me Agron duke mepartinr envere

  2. Majko dhe murizi do bashkohete kolacjoni majjte per te ardhmen dhe bashke me partine majta oershembull ne ish drejtoresha e doganës me diga me Agron duke mepartinr envere

Shto Koment