Virale

‘Gjuzi çdo ditë e më pranë VIP-ave’/ Konservatori batuta me ish-ministrin socialist, fotografi i nxjerr ‘sekretin’: Më shumë do Ramën pavarësisht…

Gjuzi njihet për “inatin” që ka me socialistët, të cilëve sa herë që del e flet në foltoren e Parlamentit nuk ngurron që t’i kritikojë në qeverisje.
Featured image of article: ‘Gjuzi çdo ditë e më pranë VIP-ave’/ Konservatori batuta me ish-ministrin socialist, fotografi i nxjerr ‘sekretin’: Më shumë do Ramën pavarësisht… Kujtim Gjuzi dhe Arben Ahmetaj

TIRANË– Kujtim Gjuzi është një prej deputetëve të rinj të Kuvendit, i cili ka tërhequr vëmëndjen gjithëmonë me deklaratat e tij.

Gjuzi njihet për “inatin” që ka me socialistët, të cilëve sa herë që del e flet në foltoren e Parlamentit nuk ngurron që t’i kritikojë në qeverisje.

Por mesa duket aty ku ka kritika ka edhe miqësi. Fotografi Agim Rama ka shkrepur një foto të veçantë në Kuvend, ku duket Kujtim Gjuzi teksa shkëmben batuta me ish-ministrin e Financave Arben Ahmetajn.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Kujtim Gjuzi dhe Arben Ahmetaj

“Kujtim Gjuzi çdo ditë e më shumë afër VIP-ave të politikës. Më shumë do kryeministrin pavarësisht shakarave. Janë miq të hershëm,”-shkruan fotografi.

(k.m.dosja.al)

Shto Koment