Showbiz

Gjoksi merr të gjithë vëmendjen! Shtatzania ndryshon Arbana Osmanin, moderatorja justifikohet: Gjërat mund të duken më të mëdha seç janë

FOTO
Arbana Osmani pretendon se gjoksi i saj shfaqet më i madh në foto seç është në të vërtetë.
Featured image of article: Gjoksi merr të gjithë vëmendjen! Shtatzania ndryshon Arbana Osmanin, moderatorja justifikohet: Gjërat mund të duken më të mëdha seç janë Arbana Osmani

TIRANE– Thonë që gratë shtatzëna marrin një tjetër nur, i fryhen më shumë buzët, i shëndrisin sytë më shumë si dhe iu zmadhohet gjoksi.

Duket se kjo gjë i ka ndodhur Arbana Osmanit, e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Ajo ka publikuar një foto me mikeshën e saj të ngushtë, Xhemin ku shkruan:

Kujdes: gjërat duken më të mëdha se sa janë në të vërtetë”– duke nënkuptuar kështu se gjoksi i ka dalë i madh në foto mirëpo nuk është ashtu në të vërtetë.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Arbana është duke e kaluar këtë periudhë me miqtë dhe familjarët e pritet që shumë shpejt të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë që e ka me partnerin, Eduart Grishaj.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment