Showbiz

Gjoksi i Arminës merr të gjithë vëmendjen, bloggerja bëhet melankolike, poston foto me bikini nga koha kur bënte plazh

FOTO
Armina ka publikuar disa foto në instastory aty ku shfaqet e veshur me bikini ne plazh.
Featured image of article: Gjoksi i Arminës merr të gjithë vëmendjen, bloggerja bëhet melankolike, poston foto me bikini nga koha kur bënte plazh Armina Mevlani
Përditësuar:

TIRANE– Dita e sotme e cila nuk ishte shumë e favoshme për plazh ka bërë që bloggerja Armina Mevlani të bëhej melankolike për kohët kur shkonte në plazh.

Ajo ka publikuar disa foto në instastory aty ku shfaqet ne plazh e veshur me bikini. Dy fotot e Arminës nxjerrin në pah linjat e saj trupore dhe më së shumti gjoksin, aset ky që gjithmonë është pikasur në trupin e saj.

Kujtojmë se para disa ditësh Armina festoi ditëlindjen e saj te 29-të, nën shoqërinë e miqve të saj më të mirë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë Armina është kthyer në shoferen personale të Shkëlzen Berishës, pasi këtij të fundit i kanë marrë patentën pak ditë më parë nga policia e shtetit. E duket se këtë rol Armina do vazhdojë ta kryejë derisa partneri i saj ta rimarrë sërish patentën, ose derisa të shkojë me pushime në bregdet.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment