Showbiz

“Gjithë sharm!”, me finesë dhe elegancë Ajola Xoxa pozon nga vendi antik (FOTO)

Ajola Xoxa ka ndarë një foto sharmante ku shfaqet me finesë.
Featured image of article: “Gjithë sharm!”, me finesë dhe elegancë Ajola Xoxa pozon nga vendi antik (FOTO) Bashkëshortja e Erion Veliajt, Ajola Xoxa.

Nusja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt, Ajola Xoxa ka postuar një foto të bukur nga një vend antik.

Duke zbritur shkallët, e veshur me një fustan të bardhë, poshtë gjurit dhe me detaje të zeza, Ajola Xoxa ka marrë shumë komplimente për elegancën e saj.

“Gjithë sharm,”- shkruan një ndjekëse.

“Çfarë sharmi moj femër,”- vijon një tjetër.

Me sa duket vendet antike janë të preferuarat e Ajolës, pasi në shumicën e fotove ajo pozon nga në ambjente të tilla.

Bashkëshortja e Erion Veliajt, Ajola Xoxa.

(R.L/Dosja.al)

Një Koment në ““Gjithë sharm!”, me finesë dhe elegancë Ajola Xoxa pozon nga vendi antik (FOTO)

  1. Nuk e njoh por me pelqenka

Shto Koment