Showbiz

‘Gjithë jeta në një foto’, Elita Rudi poston foton e ëmbël të familjes së saj

Elita dhe Gjiko janë kaq të lumtur dhe të dashuruar me familjen e tyre të re, sa çdo moment dhe detaj e ndajnë me fansat e tyre. Ja si duken ata të tre bashkë.
Featured image of article: ‘Gjithë jeta në një foto’, Elita Rudi poston foton e ëmbël të familjes së saj Elita Rudi, Gjiko dhe Zëri Gjikolli.

Elita dhe Gjiko mesa duket po e shijojnë këtë periudhë të bukur në jetën e tyre: si prindër të rinj. Një muaj më parë, erdhi në jetë djali i tyre,  Zëri dhe ata janë shumë të lumtur.

Elita sot ka postuar një foto të saj me dy dashuritë e jetës në profilin e saj në Instagram dhe shkruan:  “Dashuria e një familjeje është bekimi më i madh i jetës”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

L.K/Dosja.al

Shto Koment