Showbiz

‘Gjithë ditën luan playstation, kam ndarë katet’/ Almeda dhe Tolga GRINDEN live në emision, aktori: Ka shumë vende në shtëpi ku mund të qëndrosh…

Grindjet e vogla egzistojnë mes çifteve e duket se dhe Almeda Abazi e Tolgahan Saysman nuk bëjnë përjashtim.
Featured image of article: ‘Gjithë ditën luan playstation, kam ndarë katet’/ Almeda dhe Tolga GRINDEN live në emision, aktori: Ka shumë vende në shtëpi ku mund të qëndrosh… Almeda Abazi
Përditësuar:

TURQI– Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysman janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar ashtu edhe atë turk.

Ashtu si të gjithë çiftet e reja edhe ata kanë zënkat e tyre të vogla të cilat bukuroshja shqiptare i tregoi për publikun. Së fundmi Almeda dhe Tolga ishin të ftuar në një emision turk në televizionin “Kanal D“, ku gjatë intervistës bukuroshja shqiptare u ankua për Tolgën pasi luan gjithë ditën playstation.

Tolgahan luan gjithë ditën playstation, e kuptova që nuk heq dorë dhe ndava katet“, tha Almeda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa Tolga iu kthye: “Ka shumë vende në shtëpi ku mund të qëndrosh. Shtëpia jonë është shumë e pastër, por sikur të lë edhe gotën e çajit pranë divanit, Almeda bën namin“,tregoi aktori, sigurisht me shaka.

Tolga është kaq rrëmujaxhi. E provon një bluzë dhe e lë aty”, shtoi më tej Almeda duke e bërë këtë moment shumë qesharak.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment