Virale

Gjesti fisnik i policit në Delvinë, ndalon makinën me sirena dhe ushqen qentë e rrugës (Video)

Siç shihet në videon e mëposhtme efektivi i policisë ka ndaluar automjetin dhe u ka dhënë ushqim qenve.

DELVINË– Një efektiv policie ka bërë një gjest mjaft fisnik. Ai ka ndaluar makinën e policisë e cila kishte edhe sirenat ndezur dhe ka ushqyer qentë e rrugës.

Siç shihet edhe në videone mëposhtme, efektivi ndalon makinën, u hedh ushqim qenve dhe qëndron duke i parë ata teksa ushqehen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

2 Komente në “Gjesti fisnik i policit në Delvinë, ndalon makinën me sirena dhe ushqen qentë e rrugës (Video)

  1. tamam legen burre ,pse sja con ato shpenzime nje familje te varfer,por bene autoselfie medemek e kapi paparaci.Kane filluar te behen te qute dhe keta trangujt e policise

  2. Je budall ti o njeri me kaq vape edi sa gjuna jan turpe tete vi

Shto Koment