Showbiz

“Gjest i neveritshëm”, Jonida Vokshi ‘kullufit’ hundën e burrit, plasin komentet në rrjet: Nuse e shthurur (VD)

Momenti i tortës për Jonida Vokshin dhe Besnik Krapin nuk është pritur aspak mirë nga publiku i gjërë, të cilët nuk kanë nguruar të thonë mendimin e tyre.

TIRANË– Ditën e djeshme në median rozë u fol për dasmën e Jonida Vokshit me regjisorin kosovar Besnik Krapin. Të ftuar VIP, një organizim plot detaje dhe një atmosferë e ndezur, Jonida dhe Besniku e shijuan plotësisht çdo moment.

Dukeshin të lirshëm e të natyrshëm, por për njerëzit e zakonshëm, gjestet e saj nuk janë pritur mirë. Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, në momentin kulminant të dasmës, atë të prerjes së tortës, Jonida Vokshi pa komplekse ka lëpirë hundën e bashkëshortit.

Por, publiku i gjërë nuk është ndjerë mirë duke parë këtë gjest, që e ka cilësuar ‘pa finesë’ dhe ‘të neveritshëm’.

Komentet në rrjete sociale për videon e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit gjatë momentit të tortës në dasmë:

“Cfare skena injorantesh. E cuditet ate zotrine me kollare. Tarralleke!”

“Sa kot moj vajz.. pa pike respekti dhe hijeshi per te gjithe ata qe kan ardhur te nderojn ty…sikur je ne gjimnaz e po ha tort dtl me shokun e klases perball…”

“Shume fakee shume shume ugly me vjell prej sjelljeve”.                 

“Krejt pa lidhje ato velat e jonides si me ken varfanjake .krejt skandal prerja e torte dojn me ba dica e sdin te shkretit gjyna per ta”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Po mendoj a mkan par syt me budallik se te kjo dasem.. por jo jo.. dasem pa shije”.

“Po kjo ca ka qe ben si budallaqe”.

“Oboboo cfar qendrimi…cfar xhestesh Jonida…Pa pik finese…”.

“Mos ka pi gje hashash kjo qe sillet keshtu…si idjote”.

“Sjellje qe le per te deshiruar…pa pike rrespekti e kulture ne prani te njerezve qe i rrethojne.Gjeste qe kur i shikon te neveriten”

“Nuse idjote…. @jonidavokshiofficial shum nuse e shthurur”.

Pafund janë komentet që kanë mbërritur në rrjete sociale, për videon në të cilin Jonida Vokshi krejt natyrshëm shijon momentin e prerjes së tortës me bashkëshortin e saj.

 

Shto Koment