Sport

Gjest fantastik nga Carlos Tevez, sulmuesi i madh habit Argjentinën

Tevez ka luajtur për skuadra shumë të mëdha në Europës si Manchester United, Manchester City, Juventus dhe për kombëtaren argjentinase
Featured image of article: Gjest fantastik nga Carlos Tevez, sulmuesi i madh habit Argjentinën Carlos Tevez dhe Maradona

Sulmuesi Carlos Tevez ka vendosur të dhurojë të gjithë rrogën e tij për të përballuar situatën kritike të COVID-19.

“Apashi” rinovoi me Boca Juniors deri në dhjetorin e 2020. Një vendim shumë i rëndësishëm dhe zemërgjerë nga legjenda e gjallë e futbollit argjentinas.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tevez ka luajtur për skuadra shumë të mëdha në Europës si Manchester United, Manchester City, Juventus dhe për kombëtaren argjentinase.

M.P. / Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment