Aktualitet

Gjenerali i premton major Tanushit se do kujdesej për fëmijët, djali 11-vjeçar shkrehet në vaj

Djali 11-vjeçar i major Klodian Tanushit ka shpërthyer në lot gjatë fjalës së gjeneralit Bardhyl Kollçakut.
Featured image of article: Gjenerali i premton major Tanushit se do kujdesej për fëmijët, djali 11-vjeçar shkrehet në vaj Djali i major Klodian Tanushit

TIRANË– Gjatë fjalës së gjeneralit Bardhyl Kollçaku, djali 11-vjeçar është shkrehur në lot. (Lexo këtu)

Gjenerali i premtoi major Klodian Tanushit se do të kujdesej për tre fëmijët e tij dhe për familjen. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Major Klodian Tanushi u plagos më 6 maj në Letoni gjatë një stërvitjeje në Camo Adazi në Letoni. Nga shpërthimi i një bombe, humbi jetën nëntetarja Zarife Hasanaj, dhe përveç majorit Tanushi u plagos edhe nëntetari Julian Kapaj.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment