Aktualitet

Gjendet një automjet i çmontuar në Mat, dyshime se për çfarë mund të jetë përdorur (FOTO)

Sipas banorëve, mjeti gjendet në afërsi të malit të Shënmërisë dhe është i çmontuar
Featured image of article: Gjendet një automjet i çmontuar në Mat, dyshime se për çfarë mund të jetë përdorur (FOTO) Mjeti i çmontuar në Mat

MAT- Gjendet një makinë e çmontuar në rrugën e fshatit Vig. Një automjet tip “Veture” është konstatuar nga banorët në rrugën e fshatit Vig në Mat.

Sipas banorëve, mjeti gjendet në afërsi të malit të Shënmërisë dhe është i çmontuar.Nuk dihet nëse mjeti është i vjedhur apo është përdorur për veprimtari kriminale, pasi shumë nga pjesët i janë marrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Banorët nuk kanë parë persona të dyshimtë, ndërsa automjeti në gjendje të tillë është parë aty prej dy ditësh.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment