Rajoni

Gjendet i vdekur një person në Kaçanik, detajet e para

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Kaçanik. “Dje në Kaçanik rreth orës 21:05, është raportuar për një vdekje të dyshimtë”
Featured image of article: Gjendet i vdekur një person në Kaçanik, detajet e para

KOSOVË– Një person është gjetur pa shenja jetë në oborrin e shtëpisë së tij në Kaçanik të Kosovës. Lajmi është bërë me dije nga raporti i Policisë së Kosovës ën 24 orët e fundit dhe raportohet si një vdekje e dyshimtë.

“Dje në Kaçanik rreth orës 21:05, është raportuar për një vdekje të dyshimtë.”- thotë policia.

Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Marrë nga GazetaExpress

Etiketa:

Shto Koment