Aktualitet

Vrasje apo vetëmbytje? 47-vjeçarja gjendet e vdekur ne cektësinë e rezervuarit në Surrel, policia: Vuante nga probleme të shëndetit mendor! Mister kush piu verë e hëngri darkë me viktimën

 • U gjet e mbytur në një rezervuar në Surrel/ Momentet kur nxirret nga uji trupi i pajetë i gruas
 • Identifikohet gruaja që u gjet e mbytur në një rezervuar në Surrel
 • Në njoftim u raportua se në trupin e 47-vjeçares nuk janë konstatuar shenja dhune dhe se pas gjetjes është dërguar në morgun e Tiranës.
  Featured image of article: Vrasje apo vetëmbytje? 47-vjeçarja gjendet e vdekur ne cektësinë e rezervuarit në Surrel, policia: Vuante nga probleme të shëndetit mendor! Mister kush piu verë e hëngri darkë me viktimën Foto ilustruese

  TIRANË– Një 47-vjeçare me inicialet E.B., është gjetur e pajetë në një rezervuar në Surrel të Tiranës. Sipas njoftimit të Policisë viktima vuante nga probleme të shëndetit mendor. Forcat e policisë kanë nxjerrë nga uji trupin e pajetë dhe u transportua nga disa efektivë, pasi ambulanca nuk mbërriti dot në vendin e ngjarjes, për shkak të terrenit të vështirë.

  Në njoftim u raportua se në trupin e 47-vjeçares nuk janë konstatuar shenja dhune dhe se pas gjetjes është dërguar në morgun e Tiranës.

  Por kjo ngjarje, lë shumë pikëpyetje…

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Gruaja është gjetur në një zonë të cekët në rezervuarin E Surrelit, gjë që tregon se nuk kishte sit ë vetëmbytej. Anash ujit janë gjetur edhe ushqime, pako dhe mbetje ushqimor, bashkë me një shishe vere. Mbit ë gjitha nuk dihet se kush e dha njoftimin për gruan e mbytur në një aonë, që nuk shkonte dot as makina.

  A ishte vetëm viktima gjithë kohës? A ka pasur ndonjë njeri që e shoqëronte dhe që mund të ketë gisht në këtë ngjarje? A është vetëmbytur apo kemi të bëjmë me një vrasje? Përgjigjet e këtyre pyetjeve nuk dihen ende…

  (a.b;j.v;f.m/dosja.al)

  • 11:48

   Identifikohet gruaja që u gjet e mbytur në një rezervuar në Surrel

   Foto nga vendi i ngjarjes

   Policia e Tiranës ka identifikuar gruan, e cila u gjet e mbytur mëngjesin e sotëm në një rezervuar në Surrel të Tiranës. Sipas Policisë viktima është 47-vjeçarja me iniciale E.B, e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor.

  • 10:00

   Policia je detaje për viktimën që u gjet në Surrel

   Njoftimi i policise: Tiranë/Informacion paraprak. Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar. Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

  Shto Koment