Showbiz

“Gjatë karantinës më dërgoi video erotike në 2 të natës”/ Reperi shqiptar tregon mesazhin që mori nga këngëtarja e njohur: U shtanga, nuk pata asnjë përgjigje

VIDEO
Reperi Blaze ka treguar se gjatë karantinës i ka mbërritur një video erotike nga një këngëtare shqiptare e që shumë shpejt u fshi për tu bllokuar më pas nga ajo.
Featured image of article: “Gjatë karantinës më dërgoi video erotike në 2 të natës”/ Reperi shqiptar tregon mesazhin që mori nga këngëtarja e njohur: U shtanga, nuk pata asnjë përgjigje Reper
Përditësuar:

TIRANE– Blazer gjatë intervistës së tij në emisionin ‘Glamour Zone’ tregoi disa histori të çuditshme që pjesë kishin dhe personazhe të njohur shqiptarë.

Pasi tha se kishte lënë një bakshish të majmë kur ishte së bashku me këngëtarin Sergio ne Bullgari, rradha ishte e një këngëtareje shqiptare.

Reperi tregoi gjatë intervistës se në orën 2 të natës, gjatë periudhës së karantinës një këngëtare shumë e famshme shqiptare i kishte dërguar gabimisht një video erotike. Më tej ai ka zbuluar se pasi i kishte kthyer përgjigje këngëtares (identitetin e të cilës nuk e bëri publike) kishte marrë bllok nga ana e saj.

Pjesë nga intervista:
Moderatorja: A ka ndodhur ndonjëherë të të dërgojë ndonjë kolege gabimisht, ndonjë foto erotike?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Blazer: Ka ndodhur, dhe nuk ka qenë foto, por ka qenë video. Ndodhi gjatë periudhës së karantinës, ka qenë ora diku 2 e natës, dhe po rrija në telefon. Kur më vjen një mesazh, pak rëndësi ka emri, nuk do ta them. E hap mesazhin dhe ishte një video erotike. U shtanga dhe thash : ‘Nuk është e mundur’. Dhe e pyeta: ‘Je e sigurt që këtë video e kishe për mua’? Nuk pata asnjë përgjigje, por fshiu mesazhin dhe mora një bllok.

MINUTA:11:50

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment