Showbiz

Gigi Hadid shtatzënë me Zayn Malik, ish i dashuri tërbohet nga xhelozia dhe pretendon atësinë: Jeni të gjithë të tmerrshëm

Ish i dashuri i Gigi Hadid revoltohet me lajmin e shtatzënisë...
Featured image of article: Gigi Hadid shtatzënë me Zayn Malik, ish i dashuri tërbohet nga xhelozia dhe pretendon atësinë: Jeni të gjithë të tmerrshëm Modelja Gigi Hadid dhe ish i dashuri, Tyler Cameron.

SHBA– Ditën e djeshme u bë me dije lajmi se Gigi Hadid dhe i dashuri i saj Zayn Malik do të bëhen prindër për herë të parë. Ky lajm ka gëzuar pa masë fansat e çiftit, por nuk është mirëpritur nga ish i dashuri i supermodeles me famë botërore, Tyler Cameron.

Ky i fundit ka pretenduar atësinë e fëmijës, dhe për më tepër i është kthyer publikisht ndjekësve. Kanë qenë fasnat ata që kanë ‘ndezur’ gjakrat duke i kujtuar Cameron se e humbi përgjithmonë Gigi-n, por menjëherë ka ardhur reagimi i tij.

“Ju të gjithë gaboheni me komentet tuaja. Jeni të gjithë të tmerrshëm,”- u shpreh Cameron, ndërsa kur miku i tij e pyeti i habitur çfarë po thonin ndjekësit, ai ju përgjigj: “Do të tregoj më vonë”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Cameron dhe Hadid ndezën thashethemet e romancës përsëri në gusht pasi u zbuluan sëbashku në Neë York. Ata thuhet se ishin bashkë për dy muaj dhe u ndanë në vjeshtë. Në dhjetor Gigi Hadid ju rikthye romancës së saj me Zayn Malik, dhe tashmë është 20 javëshe shtatëzënë.

Burimi: Enews

R.L/Dosja.al

Shto Koment