Showbiz

Gigi Hadid pozon për ‘Vogue’ 4 muaj pasi u bë nënë dhe duket kaq perfekte!

Gigi ka filluar punë më orar të plotë edhe pse me vajzën e vogël, ndërsa trupi i saj duket tepër elegant, si gjithmonë.
Featured image of article: Gigi Hadid pozon për ‘Vogue’ 4 muaj pasi u bë nënë dhe duket kaq perfekte! Gigi Hadid

SHBA–  Modelja Gigi Hadid ka pozuar për ‘Vogue’, teksa kanë kaluar vetëm 4 muaj pasi u bë nënë, dhe format e saj trupore duken perfekte.

Gigi ka filluar punë më orar të plotë edhe pse me vajzën e vogël, ndërsa trupi i saj duket tepër elegant, si gjithmonë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në intervistën për Vogue, ajo tregoi rutinën e kujdesit për veten pas shtatzënisë. Pa make-up dhe veshur thjesht, modelja tërheq me pamjen e saj.

(kle.mu./dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment