Showbiz

Gigi Hadid nuk e lindi vajzën në spital, zbulohet vendi ku erdhi në jetë vogëlushja e supermodeles

Burime pranë supermodeles treguan se ajo lindi vajzën në një fermë, në një zonë rurale në Pensilvani. Vogëlushja erdhi në jetë më 19 shtator dhe çifti kanë qenë të izoluar në fermë që nga muaji maj.
Featured image of article: Gigi Hadid nuk e lindi vajzën në spital, zbulohet vendi ku erdhi në jetë vogëlushja e supermodeles Gigi Hadid, Zayn Malik

SHBA– Katër ditë më parë, modelja e njohur Gigi hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë, pasi mirëpritën në jetë vajzën e tyre.

Mirëpo vogëlushja duket se ka lindur në një vend të veccantë, jo në spital si shumica prej nesh.

Sipas “Mirror”, burime pranë supermodeles treguan se ajo lindi vajzën në një fermë, në një zonë rurale në Pensilvani. Vogëlushja erdhi në jetë më 19 shtator dhe çifti kanë qenë të izoluar në fermë që nga muaji maj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu është mësuar se pranë fermës së tyre ka një të tillë në pronësi edhe nëna e Gigit, Yolanda.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment