Showbiz

Gigi Hadid dhe Zayn Malik pozojnë për herë të parë me të voglën e tyre për Halloween

Me rastin e festës Halloween, Zayn dhe Gigi kanë ndarë për të gjithë ndjekësit e tyre në rrjete sociale një foto të ëmbël familjare me vogëlushen e tyre, të cilët shfaqen duke e parë me plot dashuri
Featured image of article: Gigi Hadid dhe Zayn Malik pozojnë për herë të parë me të voglën e tyre për Halloween Gigi Hadid dhe Zayn Malik

SHBA- Para disa javësh, Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, emrin e së cilës nuk e kanë bërë të ditur.

Së fundmi, me rastin e festës së Halloween, çifti ka ndarë për të gjithë ndjekësit e tyre në rrjete sociale një foto të ëmbël familjare me vogëlushen e tyre, të cilët shfaqen duke e parë me plot dashuri, të cilët janë treguar mjaft të kujdesshëm duke mos e treguar identitetin e vogëlushes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Halloween-i im i parë”- ka shkruar modelja në foton e postuar.

Postimi i Gigi Hadid

(s.s)/dosja.al

Shto Koment