PolitikeShowbiz

“Gëzimi i parë” pas humbjes së 25 prillit, Aurela Basha publikon foton me kryedemokratin për përvjetorin e martesës

Në një postim në Instagram, Aurela ka postuar një foto me kryedemokratin, duke i uruar atij përvjetorin e tyre të martesës.
Featured image of article: “Gëzimi i parë” pas humbjes së 25 prillit, Aurela Basha publikon foton me kryedemokratin për përvjetorin e martesës Lulzim Basha dhe Aurela Basha

VLORË- Kryedemokrati Lulzim Basha dhe partnerja e tij, Aurela po festojnë sot përvjetorin e tyre të martesës. Në një postim në Instagram, Aurela ka postuar një foto nga Vlora të disa viteve më parë, së bashku me kryedemokratin, duke i uruar atij përvjetorin e tyre të 16 të martesës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lulzim Basha dhe Aurela kanë të martuar 16 vite, si dhe kanë 2 vajza së bashku.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment