Sport

Georgina Rodriguez “tërbon” ndjekësit në Instagram, fotot e fundit janë fantastike

Georgina duket gjithmonë në formë dhe kësaj here ka marrë pafund lëvdata nga ndjekësit
Featured image of article: Georgina Rodriguez “tërbon” ndjekësit në Instagram, fotot e fundit janë fantastike Georgina Rodriguez

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, numëron 18 milionë ndjekës në Instagram. Ajo sistematikisht i “tërbon” fansat e saj me foto dhe video ngacmuese.

Së fundmi ajo i ka vënë flakën rrjetit, duke ekspozuar të pasmet e saj fantastike. Mund të themi se janë pika e saj më e fortë dhe ajo e di mirë këtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Georgina Rodriguez

Georgina duket gjithmonë në formë dhe kësaj here ka marrë pafund lëvdata nga ndjekësit. Ka edhe nga ata që nuk ngopen së komentuari dhe shkruajnë fjalë të bukura në disa komente radhazi.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment