Virale

‘Genti iku sepse në janar hapen shkollat’/ Cakaj dha dorëheqjen, rrjeti “shpëthen” në meme, e kapin tek pika e dobët

FOTO
Largimi i tij nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga 'meme-bërësit' e rrjetit që kanë shfrytëzuar lajmin për të krijuar bashkime për të qeshur.
Featured image of article: ‘Genti iku sepse në janar hapen shkollat’/ Cakaj dha dorëheqjen, rrjeti “shpëthen” në meme, e kapin tek pika e dobët

TIRANË– Dorëheqja e ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakajt ka marrë gjithë vëmendjen e mediave. Largimi i tij nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga ‘meme-bërësit’ e rrjetit që kanë shfrytëzuar lajmin për të krijuar bashkime për të qeshur.

Nuk ka munguar ironia për marrëdhënien e tij me gazetarin Baton Haxhia dhe me faktin që kurrë nuk u bë ministër. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment