Showbiz

Genc Salihu: Arbëri është këngëtar më i talentuar se unë, për veshje nuk kam fare stil

Të ftuar në emisionin "Soiree", të dy vëllezërit kanë deklaruar se këngëtar më i talentuar është Arbëri.
Featured image of article: Genc Salihu: Arbëri është këngëtar më i talentuar se unë, për veshje nuk kam fare stil Genc dhe Arbër Salihu

TIRANË- Këngëtari Genc Salihu dhe vëllai i tij po këngëtar Arbër Salihu, kanë folur për marrëdhëniet e tyre profesionale dhe personale. Të ftuar në emisionin “Soiree”, të dy vëllezërit kanë deklaruar se këngëtar më i talentuar është Arbëri.

Ata gjithashtu kanë folur edhe për “të metat”, ose gjërat që nuk pëlqejnë te njëri-tjetri. Arbëri është shprehur se Genci nuk pranon të marrë asnjë krtitik, ndërsa ky i fundit është shorehur se Arbëri shqetësohet më shumë seç duhet . Në lidhje me mënyrën e të vëshurit, Genci është shprehur nuk ka farë stil dhe se rrobat që vesh ja merr bashkëshortes, Kaltrinës. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Unë jam krejtësisht pa stil, komplet unë jam idiot, ndërsa Arbëri është e kundërta. Ky është super stil, plus edhe Kaltrina gruaja ime është njësoj, për shembull këto (pantallonat) janë të Kaltrinës, këto (çorapet) janë të Arbërit, kjo (bluza) është e Kaltrinës. Këto (syzet) janë të miat, 5 euro në Ulqin para 10 viteve”, ka treguar Genc Salihu.

Genc Salihu dhe Kaltrina

(I.A/dosja.al)

Shto Koment