Showbiz

Gdhend në trup emrin e Poem Blu, Ledri Vula përvec emrit do të mbajë me vete përgjithmon edhe shenjat e gishtave të vogëlushes

VIDEO
Tatuazhi mban emrin e vajzës Poem Blu, e cila ka vetëm 6 muaj që ka ardhur në jetë, por jo vetëm kaq. E veçanta e këtij tatuazhi është se përveç emrit, këngëtari ka në krah edhe shenjën e gishtave të Poem Blu.
Featured image of article: Gdhend në trup emrin e Poem Blu, Ledri Vula përvec emrit do të mbajë me vete përgjithmon edhe shenjat e gishtave të vogëlushes

KOSOVË-Këngëtari kosovar Ledri Vula me anë të një postimi në ‘Instagram’ na ka prezantuar me tatuazhin më të ri që ka bërë.

Tatuazhi mban emrin e vajzës Poem Blu, e cila ka vetëm 6 muaj që ka ardhur në jetë, por jo vetëm kaq. E veçanta e këtij tatuazhi është se përveç emrit, këngëtari ka në krah edhe shenjën e gishtave të Poem Blu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Me anë të videos ai ka treguar sesi i ngjuros gishtat me bojë ngjyrë blu vogëlushes e cila po fle gjumë, dhe shenjat e saj i bën në krah në formë tatuazhi ngjyrë blu.

(e.k/dosja.al)

Shto Koment