BotaVirale

Gazetarja zihet në befasi, djali i vogël shkon të përqafojë teksa është live, ja si reagon (Video)

Djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar, duke kërkuar të përqafojë mamanë e tij.
Featured image of article: Gazetarja zihet në befasi, djali i vogël shkon të përqafojë teksa është live, ja si reagon (Video) Gazetarja në studion e lajmeve

SHBA- Gazetarja e NBC është vënë në siklet, teksa po drejtonte edicionin informative të lajmeve.

Djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar, duke kërkuar të përqafojë mamanë e tij.

Por, gazetarja e zënë në befasi ka buzëqeshur dhe më pas është munduar që të ruajë seriozitetin, duke kërkuar edhe falje në studio. “Fëmijët e mi janë këtu, kështu janë live-et në televizion”, u shpreh ajo, ndërsa vijoi më tej me raportimin live në studio.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment