Showbiz

Gazetarja seksi nga Kosova tregon ëndrrën e karantinës, vegimi me kryeministrin: U takova me Ramën, më qau hallet. Kur u zgjova nga gjumi, u ndjeva…

Sasa ka treguar se ka ëndërruar shumë, por më e veçanta ka qënë ajo me kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Ajo u shpreh se Rama e kishte vizituar dhe të dy kishin qarë hallet së bashku.
Featured image of article: Gazetarja seksi nga Kosova tregon ëndrrën e karantinës, vegimi me kryeministrin: U takova me Ramën, më qau hallet. Kur u zgjova nga gjumi, u ndjeva… Saranda Hoda dhe Edi Rama

TIRANË– Gazetarja nga Kosova, Saranda Hoda, gjithashtu e njohur si Sasa ka treguar se si po e kalon periudhën e karantinës.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Sasa ka treguar se ka ëndërruar shumë, por më e veçanta ka qënë ajo me kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Ajo u shpreh se Rama e kishte vizituar dhe të dy kishin qarë hallet së bashku.

Më tej, ajo tregoi edhe shpjegimin e ëndërrës, pasi sipas saj kur të ndodh diçka e tillë do të thotë që të realizohet një dëshirë e madhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Më ka ngelur në mendje ëndrra me Edi Ramën. Unë shikoj shumë ëndrra. Kur zgjohem nga gjumi komentoj që pashë atë ëndërr e këtë ëndërr. Por më e bukura e gjithë këtyre ëndrrave ka qenë ëndrra me Edi Ramën. Kishte shumë njerëz, erdhi më takoi mua dhe më kërkoi për të biseduar, qamë hallet me pak fjalë. Unë u ndjeva e privilegjuar që Edi erdhi më takoi. Në Kosovë thonë që është mirë kur sheh politikan në ëndërr dhe realizohet ndonjë diçka e madhe”, thotë Sasa.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment