Aktualitet

Ndërroi jetë nga koronavirusi, si e kalonte kohën në burg “Gjenerali”? Klodiana Lala tregon si e kishin braktisur: E takonte vetëm djali dhe gruaja

Gazetarja Klodiana Lala tregoi se Kulla takohej vetëm nga djali dhe nga gruaja e tij, ndërsa ishte braktisur nga të tjerët.
Featured image of article: Ndërroi jetë nga koronavirusi, si e kalonte kohën në burg “Gjenerali”? Klodiana Lala tregon si e kishin braktisur: E takonte vetëm djali dhe gruaja Nehat Kulla dhe Klodiana Lala

TIRANË– Gazetarja Klodiana Lala ka treguar kohën kur “gjenerali” Nehat Kulla ende vuante dënimin e tij në burgun e Fushë Krujës.

E ftuar në emisionin “Opinion”, ajo tregoi se Kulla takohej vetëm nga djali dhe nga gruaja e tij, ndërsa ishte braktisur nga të tjerët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në takimin në burg ka qënë edhe Besnik Mustafaraj dhe e pyet juristi i burgut, për çfarë ke nevojë Gjeneral. Se ashtu e thërrisnin edhe ata në burg. Edhe ai iu kthye e tha: Po ç’gjeneral? Mua s’më takon më asnjë njeri. Kohët e fundit e takonte vetëm djali dhe gruaja.”-tregoi ajo.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Ndërroi jetë nga koronavirusi, si e kalonte kohën në burg “Gjenerali”? Klodiana Lala tregon si e kishin braktisur: E takonte vetëm djali dhe gruaja

  1. Vini re o njerëz se si përpiqet gazetarucja të vajtojë për një kriminel duke e bërë qengj apo "ëngjëll" djallin që ka vrarë shumë jetë e ka lënë shumë fëmijë jetim.
    Jo rastësisht ajo gazetaruce shfaqet në mbrojtje kriminelësh sa herë vdes ndonjë kriminel apo sa herë dalin nga burgjet mafiozët që paguajnë miliona.
    Por ajo gazetaruce shfaqet me shkrime mbrojtëse e lavdëruese edhe për ca shefa policie të shkarkuar vite më parë, ndërsa mafia arrinë që ti kthejë serish po në poste si drejtorë policie. Kurse servilja e mafies gazetarja Lala u rrin gati me sherbime kriminelëve dhe mafiozëve me shkrime lavdëruese ku kriminelët mafiozët i vesh me petka ëngjëjsh.
    E tillë është gazetaria e mafies.

Shto Koment