Showbiz

Stresi nuk ndalet! Këndoi mbi kofanon e makinës së artë, gazeta gjermane ‘BILD’ i dedikon artikull: Gangsteri i jetës së luksit

Në artikullin e saj, gazeta prestigjoze e nis me mbishkrimin me fjalët: Reperi gangster nga Shqipëria, xhiron videoklipin e tij mbi një BMW 5 gold.
Featured image of article: Stresi nuk ndalet! Këndoi mbi kofanon e makinës së artë, gazeta gjermane ‘BILD’ i dedikon artikull: Gangsteri i jetës së luksit Stresi mbi makinën e artë

GJERMANI – Reperi i famshëm shqiptar Stresi  ka marrë vëmendjen e prestigjozes gjermane “Bild”. Në një postim në profilin e tij në Instagram, Stresi na ka treguar plot krenari se ka arritur që të jetë pjesë e një artikulli të së përditshmes gjermane.

Në artikullin e saj, gazeta prestigjoze e nis me mbishkrimin me fjalët: Reperi gangster nga Shqipëria, xhiron videoklipin e tij mbi një BMW 5 gold.

 

View this post on Instagram

 

Danke für denn Support @bild #bb4life @gjoniblackent

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by STRESI (@stresi) on

Gazeta shkruan se BMW x5, gold e Stresit mund të arrijë nga 0 në 100 km në vetëm 3,8 sekonda. Ajo nuk harron të përmend se makina e Stresit, është një makinë luksoze e cila arrin 700 kuaj fuqi dhe ka një çmim marramendës.

Stresi e ka falenderuar gazetën gjermane duke lënë përshtypjen se ka arritur diçka vërtetë kuptimplotë për të.

E.C/Dosja.al

Shto Koment