Virale

Gaz Paja lë pas dore humorin, tashmë i rëndësishëm në PS, vendoset në një radhë me ministret (FOTO)

Aktorit të humorit, Gaz Paja i është rezervuar një vend krah ministreve në 28 vjetorin e PS-së.
Featured image of article: Gaz Paja lë pas dore humorin, tashmë i rëndësishëm në PS, vendoset në një radhë me ministret (FOTO) Gaz Paja dhe Elva Margariti

TIRANË– Aktorit të humorit, Gaz Paja, i cili është pjesë e strukturave të Partisë Socialiste, i është rezervuar një vend nderi në PS-së.

Në përvjetorin e kësaj partie, e cila u festua tek Amfiteatri i Liqenit, Pajës i ishte rezervuar një vend në të njëjtën radhë ku ishin ulur ministrat dhe deputetët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Paja ishte ulur krahas ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonajt dhe asaj të Kulturës, Elva Margaritit.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment